ТОВ “Альциона” отримало почесне звання “Лідер Галузі 2014”

ТОВ “Альциона” отримало почесне звання “Лідер Галузі 2014”

Після підведення всіх підсумків роботи підприємств України, а також аналізу їх показників було визначено ті організації, які зробили найбільший вклад у розвиток нашої Батьківщини.

В безкоштовному рейтинзі економічних показників підприємств України, в КВЕД 72.19 Дослідження й експериментальні розробки у сфері природничих і технічних наук (Малі підприємства) ТОВ “Альциона” було визнано “Лідером Галузі 2014”.

В свою чергу лікар підприємства, заслужений винахідник України Мартинов В'ячеслав Васильович отримав медаль “За заслуги та досягнення”. Він усе своє життя допомагав людям позбутися нестерпних болів у спині, вмів підтримати їх у тяжкий момент та надихнути. Зараз В'ячеслав Васильович плідно трудиться пліч-об-пліч з колективом “Альциона", де розробляє та вдосконалює реабілітаційне медичне обладнання.

Це вже далеко не перша нагорода компанії. Розроблені апарати для витягнення хребта привернули чимало уваги. Їх внесено до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення; схвалено міністерством охорони здоров'я України, Росії, Туркменістану, Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України (Харків), Одеським НДІ медичної реабілітації та курортології, а також багатьма санаторіями України, лікарями Ізраїлю, Грузії; продукція отримала позитивні відгуки на VIII конгресі фізіотерапевтів і курортологів АР Крим, міжнародному медичному форумі МЕDComplex, XVI з'їзді ортопедів-травматологів України; компанія неодноразово займала перші місця в рейтингах підприємств України та світу.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини компанії

Підводне витягування хребта дає надзвичайно високий терапевтичний ефект
07 листопада 2016 в 09:15

У багатьох профільних санаторіях України проводять ефективне лікування хребта шляхом його підводного витягнення (апаратами «Альціона» користуються більше 50 санаторіїв України та інших країн), в тому числі і для бійців АТО…

 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Обладнання для підводного витягнення хребта та суглобів - Альціона
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, Ванди Василевскої, будинок 4, офіс 10
  • +38 (050) 355 05 XX

Цікаві пропозиції

Пристосування для розтяжки хребта «Альціона-02ВФД»

28.02.2017

Якщо ви втомились від болю в спині, вам необхідне пристосування для розтяжки хребта «Альціона-02ВФД». Цей апарат дозволяє проводити процедуру під водою, в максимально зручному для…

Тип: продам

 

Пристосування для витягування хребта – апарат «Альціона»

28.02.2017

Спеціалісти нашої компанії створили унікальне пристосування для витягування хребта – апарат «Альціона». Аналогів цього апарату в Україні немає. Він внесений до Державного реєстру медично…

Тип: продам

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create