Про нас

Унікальне обладнання для витягнення хребта - проектування і виготовлення

Ми створили унікальний апарат для витягування хребта «Альціона» - єдиний в Україні, внесений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення (Свідоцтво №13069/2013 про державну реєстрацію).

Якщо ви бажаєте розширити можливості вашого реабілітаційного центру, санаторію або іншого медичного закладу, значить ви - наш клієнт!

Тракційне витягування хребта - це методика, якій немає рівних. Його переваги незаперечні. Адже у випадку з сухим витягом - хворий не може розслабити м'язи спини. І ефект у цьому випадку виходить зворотній. А підводне сприяє розслабленню м'язів, збільшення рухливості хребта і активізує метаболічні процеси.

Чому «Альціона»?

Фахівці компанії мають величезний досвід в тракційному лікуванні.

Апарат для витягування хребта «Альціона» схвалено міністерством охорони здоров'я не тільки нашої країни, але і Росії, Туркменістану. Він отримав схвальні відгуки на VIII конгресі фізіотерапевтів і курортологів АР Крим, міжнародному медичному форумі МЕDComplex, XVI з'їзді ортопедів-травматологів України. Апарат схвалений Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М.і.Ситенка НАМН України (р. Харків), Одеським НДІ медичної реабілітації та курортології, а також багатьма санаторіями України, лікарями Ізраїлю, Грузії.

Апарат ефективно використовувався в багатьох санаторіях: «Бердянськ», «Роща», «Примор'я», «Карпати», «Слов'янський курорт», МРЦ «Буревісник» МВС України (Євпаторія), «Юрміно» (Саки).

Обладнання дозволяє досягти великих результатів при різних захворюваннях. Це початкові прояви хвороби Бехтерева, дискогенний радикуліт, деформуючий спондильоз.

Де можна встановити обладнання для витягнення хребта?

Для цього підійде будь-який медичний або плавальний басейн або кабінет водних процедур.

Апарати «Альціона» компактні, а тому дуже зручні в експлуатації. Вони надійні, легко миються. Є можливість регулювання температурного режиму процедури. Витягування може відбуватися в радонових, хлоридно-натрієвих, йод-бромних водах. Це сприяє посиленню терапевтичного ефекту.

Наші досягнення

У 2009 році нам була вручена медаль «BUSINESS STAR-2009» та Свідоцтво лідера економіки України. Директор компанії Мочалов Юрій Аркадійович отримав орден «Зірка економіки України» ІІІ ст. Всі нагороди присвоєні відповідно до EUROPEAN STANDART RATING (Європейським стандартом рейтингування), Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих».

Інтерес до нашої продукції з кожним роком стрімко зростає у всьому світі.

Поспішайте купити апарат для витягування хребта і нехай ваші пацієнти, що пройшли лікування, будуть здорові і зберігають лише хороші спогади про ваш заклад.

 
 

Новини компанії

Підводне витягування хребта дає надзвичайно високий терапевтичний ефект
07 листопада 2016 в 09:15

У багатьох профільних санаторіях України проводять ефективне лікування хребта шляхом його підводного витягнення (апаратами «Альціона» користуються більше 50 санаторіїв України та інших країн), в тому числі і для бійців АТО…

 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Обладнання для підводного витягнення хребта та суглобів - Альціона
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, Ванди Василевскої, будинок 4, офіс 10
  • +38 (050) 355 05 XX

Цікаві пропозиції

Пристосування для розтяжки хребта «Альціона-02ВФД»

28.02.2017

Якщо ви втомились від болю в спині, вам необхідне пристосування для розтяжки хребта «Альціона-02ВФД». Цей апарат дозволяє проводити процедуру під водою, в максимально зручному для…

Тип: продам

 

Пристосування для витягування хребта – апарат «Альціона»

28.02.2017

Спеціалісти нашої компанії створили унікальне пристосування для витягування хребта – апарат «Альціона». Аналогів цього апарату в Україні немає. Він внесений до Державного реєстру медично…

Тип: продам

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create