Згідно зі статистикою понад 12 % населення у світі страждає від проблем з хребтом. Безліч людей звертається за допомогою в різні медичні центри. І багато хто з них успішно справляються з лікуванням недуг. Допомагає в цьому спеціальне обладнання для витягування хребта. В Україні великих успіхів у тракційному лікуванні вдалося досягти завдяки появі апарату "Альціона". Він єдиний в нашій країні внесений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення.

Обладнання, яке ми проектуємо і виробляємо, успішно використовується в провідних санаторіях та оздоровчих центрах не тільки нашої країни, але й Росії та Туркменистану. Більше того, інтерес до нього зростає в усьому світі.

Пристрої для витягування хребта у воді дозволяють значно розширити можливості водних процедур в санаторіях, реабілітаційних центрах та інших установах.

Якщо у вашому закладі немає можливості повною мірою застосовувати лікувальний басейн через відсутність спеціального обладнання, зверніться в компанію "Альціона".

Витягування хребта: яким воно буває?

Є два способи витягування - сухе і підводне. Перше має безліч недоліків, оскільки пацієнт не може розслабити м'язи під час процедури. Таким чином, відбувається зворотний ефект. У випадку з підводним - відбувається розслаблення м'язів, активізується кровообіг. Ефект від механічного розтягування доповнюється впливом теплого водного середовища. Вона сприяє зниженню м'язового тонусу і зменшує больовий синдром.

Великий досвід використання пристрою "Альціона" показав високу ефективність. Апарати мають безліч переваг над аналогами, які також використовуються в медичних цілях. Але ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, працюючи над вдосконаленням існуючих моделей устаткування. У розробці беруть участь заслужені винахідники України, головні лікарі медичних установ, лікарі-невропатологи, курортологи, хірурги. Наші запатентовані розробки за кордоном.

Ми виготовляємо обладнання для горизонтального і вертикального витягнення хребта. Останнє є особливо компактним і може бути встановлене навіть у невеликих кабінетах водних процедур. Крім того, апарати зручні у використанні, мийці. Вони не мають гирь та дозволяють дуже плавно збільшувати і зменшувати навантаження.

Ще одна перевага наших апаратів в тому, що вони забезпечують вплив не тільки на хребет, але і в цілому на опорно-руховий апарат.

Замовити апарат можна вже зараз! Телефонуйте до нас за телефонами, вказаними в розділі "Контакти".

Даруйте вашим пацієнтам здоров'я і радість від гарного самопочуття. А ми допоможемо вам у цьому!