Багато людей останнім часом звертається в оздоровчі центри через проблеми з хребтом. І найбільш популярною методикою боротьби з різними захворюваннями є тракційна терапія. Ось чому апарат для витягування хребта повинен бути в кожному сучасному медичному закладі або санаторії.

В Україні єдиним апаратом підводного тракції хребта, внесеним до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення, є «Альціона». Проектується і виготовляється він досвідченими фахівцями в даній області. Обладнання багато років успішно використовується в багатьох санаторіях, причому не тільки України, але і Росії та Туркменістану. Інтерес до апарату стрімко зростає з кожним днем. І ось чому.

Підводне витягування хребта - це сучасна і дуже ефективна методика боротьби з безліччю хвороб, серед яких остеохондроз, дискогенний радикуліт, деформуючий спондильоз, початок хвороби Бехтерева.

Що являє собою ця методика?

Суть методики полягає в розтягуванні еластичних тканин і суглобів хребетного стовпа. Саме витягування відбувається за рахунок ваги пацієнта або ж певних вантажів. Ця процедура має дуже ефективну дію на міжхребцеві склади. Також вона сприяє нормалізації кровообігу, активізації метаболізму. Терапевтичний ефект від підводної тракції не порівняти ні з чим.

Обладнання, яке ми випускаємо, може встановлюватися як в плавальних басейнах, так і в кабінетах водних процедур. Різноманітність моделей (горизонтальні, вертикальні) дозволяє легко вибрати найбільш підходящий варіант.

Переваги апаратів «Альціона»:

- компактність - будь-який з апаратів не займе багато місця;

- цілих 6 варіантів витягнення хребта і кінцівок;

- можливість регулювання температури;

- надійність в експлуатації;

- легкість в мийці;

- відсутність гир, можливість плавного збільшення навантаження;

- витягування можна виконувати в хлоридно-натрієвих, йодо-бромних, радонових водах, що значно посилює терапевтичний ефект.

Наш апарат для підводного витягування відрізняється від усіх інших, що застосовуються в лікувальній практиці. Він має просту і оригінальну конструкцію, яка забезпечує особливу зручність використання. Обладнанню притаманні динамічність і плавність, яка дозволяє змінювати розтягуючі зусилля дуже плавно за допомогою зміни кількості повітря у камері сидіння.

Апарат для витягування хребта «Альціона» заслужив безліч позитивних відгуків лікарів, пацієнтів, вчених. Він багато років застосовується в таких санаторіях, як «Примор'я», «Карпати», «Слов'янський курорт», «Бердянськ», «Гай» та інших.

Замовити обладнання ви можете вже зараз на сайті http://alciona.ub.ua або за контактними телефонами.