Витягування хребта у воді — кращий спосіб позбавлення від болю

Витягування хребта у воді — один з найбільш ефективних немедикаментозних методів лікування хвороб хребта. Успіх цієї процедури обумовлений оптимальним впливом на хвору ділянку спини теплої води і повільного розтягування хребта.

З болями в спині, в різних відділах хребта до ортопедів, хірургів, невропатологів та терапевтів часто звертаються люди у віці від 20 до 60 років. Хворим ставлять різні діагнози, але при лікуванні спондильозу, сколіозу, остеохондрозу шийного, грудного, попереково-крижового відділів хребта, радикуліту, початкової стадії хвороби Бехтерєва витягування хребта у воді показало найбільш ефективні результати.

Щоб зняти біль, розслабити хребет лікарі проводять комплекс заходів щодо витягування. Використовується кілька способів витягнення:

• вертикальне;
• горизонтальне;
• витягування шляхом провисання тіла під власною масою або в доповненні з вантажами.

Горизонтальне витягування хребта є найбільш фізіологічним, безпечним і комфортним для пацієнта. Під час проведення такої процедури встановлюються правильні відстані між хребцями, знижується внутрішньодисковий тиск, відбувається розвантаження диска, звільняються від здавлювання спинномозкові корінці.

При цьому покращуються обмінні процеси в організмі, прискорюється обіг крові та лімфи в ділянках ураженої області. Зникають спазми, запалення, набряки внутрішніх органів, усуваються лімфатичні та венозні застої.

Як відбувається витягування хребта?

Пацієнта поміщають у спеціальну ванну з водою, яка має температуру 36°- 37°. На тілі пацієнта закріплюють пояси  цілу систему вантажів і проводять процедуру витягування. Уже те, що людина знаходиться в теплій воді, сприяє зняттю м'язового тонусу, загальному розслабленню тканин, зниженню больового синдрому, а витягування поперекового відділу хребта сприяє декомпресії нервових структур.

Лікарі визначили оптимальну позу людини, що знаходиться у воді  м'язи максимально розслабляються, коли кут нахилу складає 30-35°, а кут між стегном і гомілкою, тулубом і стегном становить 110°.

Таке положення тіла допомагає хворому усунути больові відчуття, створити можливість для активного руху хребта  зменшуючи або збільшуючи кут між тулубом і стегном, стегном і гомілкою, можна зменшити або збільшити ступінь витягнення.

Щоб створити сприятливі умови для лікування опорно-рухового апарату людини, в поліклініках, лікарнях, санаторіях повинні бути сучасні апарати для проведення процедур витягування хребта. В Україні такі установки реалізує компанія «Альціона». Купуйте ефективні апарати для свого медичного чи оздоровчого закладу!

Ознайомитися з технічними характеристиками медичного обладнання можна за цим посиланням.