Універсальні апарати дозованого підводного витягування хребта і суглобів

Відомо, що воду можна не тільки пити, але і лікуватися з її допомогою. Науково-виробничою фірмою «Альціона» було розроблено та виготовлено спеціальний пристрій для лікування і реабілітації хребта та суглобів, використовуючи витягування хребта у воді. За допомогою апарату для витягування хребта забезпечується ефект релаксації хребта. Процедура проходить в м'якому, приємному, комфортному режимі, гарантуючи максимальну безпеку пацієнтам.

Цю процедуру корисно проходити практично всім, хто відчуває втому в області хребта, але при помірних навантаженнях і часу проведення. Навіть одна процедура дає приголомшливий ефект. Це для профілактики. А для лікування хребта розроблений цикл, що складається з 10 процедур. А приводів для занепокоєння практично у всіх є більш ніж достатньо: щодня ми навантажуємо свій хребет і масою власного тіла, і іншими побутовими завантаженнями. Єдиний час доби, коли він може трохи відновитися, - нічний сон, тільки цього буває недостатньо.

Водна витяжка хребта ефективна при таких захворюваннях, як дискогенний радикуліт, початковий прояв хвороби Бехтерева, деформуючий спондильоз ....

Чому з'являються знайомі багатьом болі в спині?

Справа вся в тому, що хребет поступово деформується, хребетний стовп стискається. У результаті він хворіє і вимагає періодичної реабілітації. Тракції хребетного стовпа якраз і спрямовані на те, щоб його розвантажити.

Направлення для пацієнта дає лікар-невропатолог. Після вивчення історії хвороби, обстеження пацієнта лікар чітко призначає процедуру, навантаження, час проведення. Відомо, що відразу після проходження процедури підводного витягування хребта зріст пацієнтів збільшується на 4-7 см, а відновлення зросту відбувається протягом чотирьох годин. У цей період відразу після проходження досить приємних для тіла процедур необхідно дотримуватися деяких правил:
- полежати і відпочити в теплі;
- надіти корсет і вести спокійний спосіб життя, не піддаючи спину навантаженям (виключити біг, стрибки, носіння тяжкості).

Якщо раніше процедуру витягування хребта можна було проводити пацієнтам у віці від 14 до 60 років (так було зазначено в методичних посібниках), то зараз накопичено вже досвід лікування одеськими лікарями дітей-інвалідів з 9 років. Усе обладнання, яке пройшло перевірку і клінічні випробування в Міністерстві охорони здоров'я України (внесено до Державного реєстру медичної техніки (№ 13069/2013), призначене для санаторіїв, реабілітаційних центрів, водогрязелікувальниць, госпіталів.

Головна перевага «витягування» - декомпресійна дія, яка має м'який вплив на глибокі м'язи спини, зв'язки, сухожилля хребта, а тепла вода прибирає ефект релаксації м'язів, відновлює еластичність судин, в тому числі капілярну систему.

Апарати «Альціона» розроблені різних типів: є вертикальні, які призначені для використання в басейні, і є спеціально розроблені для ванної (горизонтальні і вертикальні). Об'єктивно це дуже ефективна методика реабілітації та лікування хребта. Сама процедура проходить протягом півгодини, коли пацієнт перебуває під водою. Циклу проходження процедур, який призначає лікар, зазвичай буває достатньо для лікування і профілактики захворювань різних ділянок хребта - поперекового, спіногрудного, хребців шиї, а також тазостегнових і колінних суглобів.

У наш час апаратами "Альціона" користуються понад сто медичних установ України та інших країн. Їх універсальність полягає в тому, що вони дозволяють проводити кілька різних методик тракційного лікування.

Замовити виготовлення апарату для підводного витягування хребта "під ключ" (розробка, виготовлення, транспортування, складання, проведення випробувань, теоретичне і практичне навчання медичного персоналу) можна, залишивши заявку на сайті компанії або зв'язавшись з нами за контактним номером.