Тракційне обладнання – найкращий метод лікування хребта

Хребет є основою організму людини. Від його стану залежить здоров’я всього організму, зокрема і внутрішніх органів. Хребет захищає спинний мозок та артерії. Тракції хребта дозволяють позбутися більшості патологій, які порушують його цілісність та функціональність.

Тракція – це ортопедичні заходи, які передбачають витягування хребта. Витягування можливе завдяки тому, що хребет є досить гнучким та еластичним. Оскільки з віком або у разі розвитку будь-яких хвороб хребет втрачає рухливість та гнучкість, то вдаються до особливих заходів, які спрямовані на поліпшення його стану.

Тракція хребта дозволяє:

• збільшити відстань між хребцями, у такий спосіб відбувається розвантаження хребта;
• зменшити рівень тиску на міжхребцеві диски у разі наявності гриж або протрузій;
• покращити поставу;
• зменшити рівень болю, який викликаний здавлюванням нервових корінців.

Вдаватися до витягування хребта за наявності будь-якої патології варто лише за призначенням лікаря. Основними проблемами, при яких є можливим розтягування, є протрузії, сколіоз, зміщення хребців, переломи, грижі, біль та спазми у спині.

Виділяють три основні різновиди тракцій:

• суха;
• підводна;
• апаратна.

Кожна із них поділяється на вертикальну та горизонтальну. Для витягування шийного відділу хребта використовують вертикальну тракцію у вигляді петлі Гліссона. Витягування відбувається під власною вагою або ж з використанням вантажу, який прикріплюють додатково.

Підводні тракції здійснюють у спеціалізованих басейнах та з використанням спеціальних пристосувань. Вони мають ряд переваг, оскільки вода дає можливість суттєво полегшити ступінь навантаження.

Установка «Альціона-01» дозволяє здійснювати дозоване підводне витягування хребта. Вона дозволяє здійснювати 6 різних методик, зокрема витягування трьох відділів хребта, а також колінного та кульшового суглобів. Завдяки плавності занурення та зняттю навантаження знижується ризик виникнення різних негативних моментів внаслідок перерозтягнення.

Усі деталі цієї установки виготовлені із якісних полімерів, нержавіючої сталі, а також можуть мати додаткове полімерне покриття. Установку постійно удосконалюють залежно від відгуків клієнтів.

Замовити тракційне обладнання можна на сайті нашої компанії. У разі повторного замовлення у нас діє знижка у розмірі 5 %, а за умови купівлі двох апаратів – 7 %. Термін гарантійного обслуговування становить 1 рік. Здійснюємо доставку замовлень по всій Україні, а також в інші країни. Чекаємо на Ваші замовлення!