Апарат для витягування хребта: ефективне лікування

Мало хто сьогодні може похвалитися ідеальною поставою. Практично кожна людина стикається з болями у спині. Причин цьому є безліч. Сучасні люди довгий час проводять у сидячому положенні, і це все досить негативно позначається на здоров’ї. Зокрема, може виникнути больовий синдром, хронічна втома.

Якщо Вас турбують болі у спині, потрібно не зволікати, а своєчасно розпочати лікування. Одним з методів лікування є підводне витягування.

Установка Альціона-01 — це найкраще обладнання для дозованого підводного витягування хребта. Можна проводити кілька реабілітаційних методик. Встановлювати апарат потрібно у басейні. Основне положення пацієнта — сидячи. Це апарат для забезпечення профілактичної дії грудного, поперекового та шийного відділу хребта.

Основні переваги апаратів для витягування хребта:

• можливість максимально плавного навантаження;
• вплив навіть на найбільш важкодоступні хребці, тоді як при використанні інших методик ці хребці залишаються у тіньовій зоні;
• водне витягування є набагато ефективнішим за сухе.

Процедура витягування хребта є абсолютно безпечною. Витягування рекомендовано майже всім, хто відчуває втому у спині. Пройшовши цикл процедур, Ви отримаєте приголомшливий ефект. Завдяки максимальній плавності занурення забезпечуються максимально комфортні умови для лікування хребта. Ймовірність перерозтягнення сухожильного апарату є мінімальною.

Витягування хребта забезпечує найкраще розслаблення, оскільки процедура проходить у максимально комфортному режимі. Зазначається, що одразу після проходження процедури зріст у пацієнтів збільшується на 4 см. Самолікуванням займатися не варто, важливо звернутися за консультацією до лікаря-невропатолога.

Апарат для витягування хребта можна придбати у нашій компанії. Устаткування пройшло усі необхідні клінічні випробування, тому Ви можете бути впевнені у його безпечності. Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками. У разі повторного замовлення надаємо знижку у розмірі 5 %. При купівлі 2 апаратів — знижка 7 %.Термін гарантійного обслуговування 1 рік. Приймаємо замовлення з усієї України та з-за кордону. За потреби обов’язково надамо вичерпну консультацію та відповімо на усі запитання. Чекаємо на Ваші замовлення!