Виготовляємо на замовлення обладнання для розтяжки хребта у воді

Виготовляємо на замовлення обладнання для розтяжки хребта у воді

Якщо Вам потрібне пристосування для розтяжки хребта, рекомендуємо замовити його на нашому сайті. ТОВ "Альціона" створили унікальний апарат для витягування хребта - єдиний в Україні, внесений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення (Свідоцтво №13069/2013 про державну реєстрацію).

Апарат схвалений Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М.і.Ситенка НАМН України (р. Харків), Одеським НДІ медичної реабілітації та курортології, а також багатьма санаторіями України, лікарями Ізраїлю, Грузії.

Розтягування хребта є одним з найбільш ефективних неоперабельних методів, що використовуються при лікуванні болю в спині, який викликаний дегенерацією міжхребцевого диска або здавленням суглобових поверхонь хребта. Ця процедура дуже спрощується за рахунок розтягування структур хребта і паравертебральних м'язів, завдяки чому суглобові поверхні сусідніх хребців розсуваються. Одним з видів розтягування є підводне витягування хребта.

Встановити обладнання від ТОВ "Альціона" можна в будь-якому медичному або плавальному басейні або кабінеті водних процедур. Апарати «Альціона» компактні, а тому дуже зручні в експлуатації. Вони надійні, легко миються. Є можливість регулювання температурного режиму процедури. Витягування може відбуватися в радонових, хлоридно-натрієвих, йод-бромних водах. Це сприяє посиленню терапевтичного ефекту.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини компанії

Виготовляємо на замовлення обладнання для розтяжки хребта у воді
31 травня 2021 в 11:33

Якщо Вам потрібне пристосування для розтяжки хребта, рекомендуємо замовити його на нашому сайті. ТОВ "Альціона" створили унікальний апарат для витягування хребта - єдиний в Україні, внесений до Державного реєстру медично…

 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Оборудование для ортопедического лечения позвоночника, аппарат для вытяжения позвоночника - Альциона.
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, Ванди Василевскої, будинок 4, офіс 10
  • +38 (050) 355 05 XX

Цікаві пропозиції

Для замовлення доступна петля Глісона з антибактерицидного матеріалу

31.05.2021

Якщо Ви бажаєте купити петлю Глісона, рекомендуємо здійснити покупку на нашому сайті. Розроблена і виготовляється ТОВ «Альціона» для лікарів медичних установ та реабілітаційних центр…

Тип: продам

 

Здійснюйте витягування хребта у воді лише на якісному обладнанні

31.05.2021

Якщо Ви пропонуєте своїм пацієнтам витягування хребта у воді, переконайтесь, що обладнання, на якому проходить процедура належної якості. ТОВ "Альціона" здійснює продаж сертифікованого…

Тип: продам

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги